Dobrý den paní Langová,

opět uplynul týden od naší terapie a já Vám chci, říct jak se cítím.

I když je to týden, tak to stále vstřebávám. Musím, ale přiznat, že ty stavy úzkosti ze smrti mě opustily. Vztah s přítelem je o dost lepší, tedy báječný. S odstupem času od první terapie se můj život změnil. S kolegyní v práci dokážu pracovat a být tam šťastná. S tím souvisí i moje rozhodnutí s nadcházejícím životě, kde jsem si musela vybrat mezi "životem" a "kariérou". Díky Vám jsem si konečně pár věcí uvědomila a vybrala jsem si život, který budu žít s člověkem, kterého miluji.

V léčbu i v terapii jsem ze začátku nevěřila, až do té doby, než jsem konečně díky Vám otevřela oči a přiznala si pár věcí, které mi bránily pochopit to, že zdraví, láska a štěstí je to, co v životě chci.  Musím Vám ze srdce poděkovat za to, že jste mi pomohla otevřít další dveře, které pro mě do této doby byly zavřené.

Musím přiznat, že pokud mě dostihnou nějaké pochyby, tak si vzpomenu na naše terapie a na to neskutečné, co se v ten okamžik dělo v mé hlavě. Na tyhle okamžiky nikdy nezapomenu. 

Ještě jedna pozitivní zpráva. Včera jsem byla na alergologii, sice už jsem tam měla být před půl rokem a nebrala jsem prášky, které jsem měla brát... Po testech mi doktor řekl, že jsem zdravá a moje respirační problémy jsou na ústupu a žádné prášky už brát nemusím. Za tři měsíce jdu na kontrolu, jelikož i on byl překvapený z náhlého zlepšení.

Nemám dostatek slov, jak bych Vám dokázala poděkovat. Děkuji Vám z celého srdce za to, že jste mi ukázala jak být šťastná.

Paní Pavla